Zaterdag 25 maart begon de middag met een straffe wind en eindigde met een enorme hoosbui waardoor enkele deelnemers de eindstreep jammer genoeg niet gehaald hebben. Bij binnenkomst werd iedereen opgevangen door de wedstrijdleiding met een drankje naar keuze en nog voordat iedereen opgedroogd was kon de prijsuitreiking beginnen.

Winnaar van de 4de WinterChallenge werd Lidy Tuerlings , 2e Maarten van Vliet en 3e Hans Gouka.

Lidy Tuerlings (links) met haar team op hole 1

Naast de dagprijzen was er ook nog een overall prijs voor The Best of 3. In totaal zijn er vier wedstrijden gespeeld. De eindscore was:

  1. Maarten van Vliet (57 STB)
  2. Lidy Tuerlings (57 STB)
  3. Marianne Verhaart (54 STB)

De beste heer bij de bruto score over vier wedstrijden is Henk Janssen met 149 slagen en de beste dame is Carla in der Rieden met 172 slagen.

Beide toppers ontvingen een Spandersboschmuts die meteen werd opgezet!

De WinterChallenge wordt om en om gespeeld op de Crailoobaan en Boschbaan. Iedereen was het er over eens dat deze wedstrijd ook in het nieuwe seizoen op de kalender mag staan en 80% wil uitbreiden naar 5 wedstrijden (november t/m maart).

Met dank aan Boy Deutz, Marianne van Bommel, Thom Wijnand, Frank Weijers en Niels van Dijk die deze wedstrijd opgezet hebben.

Dank ook aan onze stagiaire Zakaria Taibi, die weer en wind trotseerde om een leuke video te maken van het event! Bekijk de video op You Tube!