Womens Golf Voorjaar Trainingsprogramma
Hieronder kan je je inschrijven voor het Womensgolf voorjaar trainingsprogramma 2025. Dit formulier geeft je de mogelijkheid om direct in te schrijven op een moment naar keuze.
Het aantal deelnemers is 8 vrouwen per lesgroep.
Het programma bestaat uit vijf lesmomenten (de keuze bij het formulier betreft de startdatum van de 1ste les). Iedere les duurt ca. 2,5 uur (Half uurtje kopje koffie en 2 uur les ). Je start met een drankje en iets lekkers in het clubhuis en gaat daarna samen naar de Driving Range en het oefenterrein.
Golfprofessionals Justin Kiviet, Edward de Jong, Marco Dijkema, Milan Dikken en Esmee Jones verzorgen de trainingen die op woensdagochtend, zaterdag en zondagochtend worden gegeven. In de zomer is het ook op donderdagavonden.
De laatste les is altijd een baanles. Tijdens de baanles maak je kennis met de golfbaan en krijg je baanpermissie en/of je GVB.
Inmiddels hebben meer dan 100 vrouwen deelgenomen aan het Women’s Golf Programma. De meeste vrouwen gaan daarna ook door in het vervolg programma, waardoor inmiddels een enthousiaste groep vrouwen is op Spandersbosch.
Het Women’s Golf programma start een aantal keer per jaar. Nadat je het introductieprogramma hebt gevolgd, kun je verder in het vervolgprogramma. Dit programma is bedoeld voor vrouwen die door willen met golf nadat ze het introductieprogramma gevolgd hebben én voor vrouwen die hun GVB hebben en het golf weer willen oppakken.
Het programma kost € 170,-. Dat is inclusief de koffie of thee met iets lekkers vooraf in de brasserie. Of een drankje met bitterbal na afloop. Afhankelijk van het tijdstip.
Nadat je je hebt ingeschreven neemt de activator contact met je op via de mail, telefoon of app. Vul daarom het formulier zo volledig mogelijk in.